Santo Agostino Belvedere

Santo Agostino Belvedere

2 gasten
1 slaapkamer
1 bed
1 badkamer
Over de accommodatie

Gracieuze appartementen gelegen in het centrum van het prachtige en antieke middeleeuwse stadje Cortona (met allerlei winkels).
De appartementen, onlangs zorgvuldig gerestaureerd, zijn zeer comfortabel en zijn smaakvol ingericht met veel aandacht voor detail.

De 4 appartementen zijn gelegen in een gebouw dat een mooi panorama biedt o.a. over het meer van Trasimeno.

Afstanden:
Arezzo 25 km, Perugia 50 km, Siena 60 km.

Ter beschikking van de gasten:
TV, wasmachine (met strijkplank/ijzer) in elk appartement.
Het appartement Santo Agostino 1 beschikt over airconditioning. Openbare parkeerplaats op ong. 100 meter.

Uw verblijf

45 m2
B.G.: entree in de woon/eetkamer met kookhoek (broodrooster, citruspers, koffiezetapparaat), slaapkamer met smal tweepersoonsbed, badkamer met douche.
Het appartement beschikt over wasmachine, strijkplank/ijzer. Het appartement Santo Agostino 2 kan verbonden worden met het appartement Santo Agostino 3 door het openen van een deur met zo in totaal 4-5 slaapplaatsen.

Eigenschappen
  • Airconditioning
  • Diepvriezer
  • Douche
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Keuken
  • Koelkast
  • Oven
  • Panoramisch uitzicht
  • Televisie
  • Verwarming
  • Wasmachine
Huisregels


Verwarming: € 70,- / per week of € 11,- / per dag
Airconditioning: € 70,- / per week of € 11,- / per dag
Toeristenbelasting (van april tot oktober, december en voor de Paasperiode): € 2,00 per persoon/per dag voor de eerste 4 dagen van het verblijf (Niet van toepassing voor kinderen tot 12 jaar). Korting van 50% gedurende de rest van het jaar. Aankomst tussen 17:00 en 20:00 Vertrek tussen 08:00 en 10:00 Ter plaatse te betalen Niet inbegrepen in de huurprijs: Eindschoonmaak (verplicht): 40.00€ per week Borgsom in contanten (verplicht): 150.00€ Verwarming: 11.00€ per dag Airconditioning: 11.00€ per dag Toeristenbelasting (verplicht): 2.00€ per persoon per dag Inbegrepen in de huurprijs: Beddengoed en Handdoeken (eerste set)
Annuleringsvoorwaarden
60 dagen75% Restitutie
30 dagen50% Restitutie
1 dagen10% Restitutie
0 dagenGeen restitutie
Locatie
Waarom Gast in Toscane?

Al 20 jaar Toscane expertWe helpen al ruim 20 jaar mensen bij het vinden van vakantiewoningen in Toscane.

Gegarandeerd de beste prijsU zult het unieke aanbod van Gast in Toscane nergens goedkoper kunnen boeken.

Persoonlijk advies en direct contactWij denken heel graag met u mee middels reisadvies op maat en lokale kennis.

Hoge standaardenOnze selectie vakanthuizen voldoet aan onze hoge kwaliteitsnormen.