Villa Gaville

Villa Gaville

7 gasten
4 slaapkamers
4 bedden
3 badkamers
Over de accommodatie

Vakantievilla met privézwembad in Gaville, op de heuvels van Chianti in Toscane.

Deze vakantiewoning ligt op slechts 40 km van Florence en het beroemde gebied van Chianti Classico ligt op 15-40 km afstand.
Dit prachtige gebied staat bekend om het lekkere eten, goede wijn, geschiedenis, panoramische landschappen en nog veel meer.

Villa Gaville is voorzien van een privézwembad met panoramisch uitzicht, omgeven door een tuin met ligbedden, parasols, tafels, stoelen, barbecue en houtoven.
De eigenaren wonen in het pand naast Villa Gaville en zijn altijd beschikbaar als de gasten iets nodig hebben. Zij hebben geen toegang tot de tuin of het zwembad van Villa Gaville. Binnen biedt het huis alle comfort die nodig is voor een ontspannen vakantie.

Beschikbaar voor de gasten:
Grote- en goed verzorgde tuinen, een eigen eethoek in de buitenlucht, privézwembad (afmeting 10m x 5m; minimale diepte 1m; maximale diepte 1,50m), barbecue, babybedje en kinderstoel, omheind terrein.

Afstanden:
Gaville (met bar en supermarkt) op 1,5 km, Figline Valdarno op 8 km, Chianti Classico op 15 – 40 km, Florence op 40 km, Arezzo op 50 km, Siena op 56 km, San Gimignano Op 67 km afstand, Cortona op 80 km afstand.

Uw verblijf

140 m²

Begane grond: hal, woonkamer (satelliet TV) met eethoek en directe toegang naar buiten, badkamer, wasruimte, keuken (afwasmachine, vriezer, oven, magnetron) met directe toegang naar buiten.
Eerste verdieping: slaapkamer met tweepersoonsbed met en-suite badkamer met douche, slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (de bedden kunnen op aanvraag worden samengevoegd), badkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, slaapkamer met een eenpersoonsbed en panoramisch terras.

Eigenschappen
  • Barbecue
  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Douche
  • Horren
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Keuken
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Oven
  • Panoramisch uitzicht
  • Roken niet toegestaan
  • Satelliet Tv
  • Terras
  • Tuin, Terras
  • Tuinmeubelen
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Wasmachine
  • Zwembad
Huisregels


Aankomst tussen 16:00 en 19:00
Vertrek tussen 08:00 en 10:00

Zwembad open van 1 mei tot 30 september

Ter plaatse te betalen
Niet inbegrepen in de huurprijs:
Eindschoonmaak (verplicht): 250.00€
Schoonmaakservice (op aanvraag): te regelen met de eigenaar
Borgsom in contanten (verplicht): 500.00€
Verwarming: 250.00€ per week
Badlakens (op aanvraag): 10.00€ per persoon
Toeristenbelasting (verplicht): 1.50€ per persoon per dag

Inbegrepen in de huurprijs:
Beddengoed en Handdoeken (eerste set)
Internet WiFi
Babybedje (op aanvraag)
Annuleringsvoorwaarden
60 dagen75% Restitutie
30 dagen50% Restitutie
1 dagen10% Restitutie
0 dagenGeen restitutie
Locatie
Waarom Gast in Toscane?

Al 20 jaar Toscane expertWe helpen al ruim 20 jaar mensen bij het vinden van vakantiewoningen in Toscane.

Gegarandeerd de beste prijsU zult het unieke aanbod van Gast in Toscane nergens goedkoper kunnen boeken.

Persoonlijk advies en direct contactWij denken heel graag met u mee middels reisadvies op maat en lokale kennis.

Hoge standaardenOnze selectie vakanthuizen voldoet aan onze hoge kwaliteitsnormen.