Regio San Gimignano · Vakantiehuis Toscane
Villa dei Lecci
- 8 gasten
- 4 slaapkamers
- 4 badkamers
- 220 m²
- Vriendelijke eigenaar
- Prachtig uitzicht
- Mooi zwembad
Hoogtepunten volgens andere gasten
- vriendelijke eigenaar
- prachtig uitzicht
- mooi zwembad
Waarom wij hier van houden
- Volledig omheinde tuin van 600 m2 met beukenhaag en uitzicht op de omringende heuvels.
- Kindvriendelijk huis met een privé kinderbadje van 0,6 meter diepte en hagen rond het zwembad.
- Gelegen aan de rand van een karakteristiek dorp in Montaione met eigen ingang, omgeven door rust.
Beschrijving
Indeling
Wat heeft deze accommodatie te bieden?
- Privé zwembad
- Airconditioning
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Parkeren
- Haardroger
- Strijkijzer
- Koelkast
- Eigen zitplaats buiten
- Vaatwasser
- Wasmachine
- Italiaans koffiezetapparaat
- Magnetron
- Parkeerplaats
- Zwembad
- Verwarming
- Babybedje
- Broodrooster
- Televisie
- Barbecue
- Open haard
- Vriezer
- Kinderspeelplaats
- Insecthorren
- Omheind terrein
Wat andere gasten vinden
★ 5,0/5 (3 beoordelingen)
Onze gastheer was erg aardig en zeer meegaand. Het zwembad is prachtig en als ik er in de zomer was geweest, had ik er veel tijd doorgebracht. Als u op zoek bent naar een suggestie, zou het een mooi gebaar zijn voor gasten als er benodigdheden zoals zout/peper/olijfolie zouden worden verstrekt. Aang…
Zeer vriendelijke sleutelhouder (Manuela).
Een perfect huis met een onberispelijke service en een prachtig uitzicht op Toscane! We waren met 8 personen en liepen elkaar niet voor de voeten: 4 grote slaapkamers, 4 badkamers met douches, 2 eetkamers, een woonkamer. Mooi zwembad, overal plekken om buiten te zitten, ligstoelen, twee tafels voor …
Waarom gasten boeken via ons
Toscane specialist sinds 2003 — Al meer dan 20 jaar helpen wij gasten bij het vinden van hun ideale vakantiehuis in Toscane.
Hoogwaardig aanbod — Gasten beoordelen ons aanbod met een 4,9/5 uit 4.100+ gastbeoordelingen.
Persoonlijk advies en contact — Dankzij persoonlijk advies, lokale tips en kennis van de regio helpen wij u graag bij uw zoektocht.
Goed om te weten
- Aanbetaling — Bij boeking voldoet u een aanbetaling. Het restant is uiterlijk 8 weken voor aankomst verschuldigd.
- Borgsom — De borgsom bedraagt €500. Deze wordt ter plaatse in contanten aan de eigenaar voldaan en na controle geretourneerd.
- Check-in — De check-in vindt plaats tussen 16:00 en 19:00 uur, tenzij anders overeengekomen met de eigenaar.
- Check-out — Vertrek vóór 10:00 uur op de dag van vertrek.
- Zwembad — Het zwembad is seizoensgebonden en doorgaans geopend van mei tot en met oktober.
Waar u verblijft
Montaione, San Gimignano, Toscane, Italië
Luchthavens in de buurt
- Luchthaven Florence (FLR) — 42 km, ±44m rijden
- Luchthaven Pisa (PSA) — 43 km, ±45m rijden
- Luchthaven Bologna (BLQ) — 118 km, ±2u 3m rijden
Veelgestelde vragen
Heb ik contact met de eigenaar?
Zeker! Zodra uw boeking definitief is, ontvangt u van ons een overzichtelijke voucher met alle praktische informatie, waaronder de contactgegevens van de eigenaar. Zo kunt u voor of tijdens uw verblijf altijd rechtstreeks contact opnemen.
Hoe kan ik betalen?
U betaalt veilig en eenvoudig via iDEAL of Bancontact. Bij uw boeking voldoet u een aanbetaling, zodat uw vakantie alvast verzekerd is. Het restbedrag is uiterlijk 8 weken voor aankomst verschuldigd — u ontvangt hiervoor ruim op tijd een vriendelijke herinnering per e-mail met een handige betaallink.
Hoe verloopt het inchecken?
De check-in verloopt persoonlijk en wordt verzorgd door de eigenaar of beheerder ter plaatse. De aankomsttijd ligt doorgaans tussen 16:00 en 19:00. Vooraf ontvangt u van ons een voucher met het exacte adres en alle contactgegevens, zodat alles soepel verloopt.
Elène van Zoest
Eigenaresse · Gast in Toscane
Al sinds mijn moeder in 2003 is gestart met Gast in Toscane heb ik deze mooiste regio van Italië goed leren kennen. Een woning bij ons boeken staat voor hoge standaarden, persoonlijk contact en ondersteuning tijdens uw verblijf.
We hebben geen massaal aanbod, maar een zorgvuldig geselecteerde collectie vakantiehuizen. Op die manier weet u zeker dat u zorgeloos een vakantiehuis in Toscane boekt via ons.
Wat onze gasten zeggen
Elène stelde een mooie selectie voor ons samen aan de hand van onze wensen. Contact is altijd heel persoonlijk en wordt snel gereageerd, fijn!
Mooi bedrijf, top aanbod en goede communicatie. Mooi huis bij Florence gevonden voor ons gezin. Echt een aanrader.
Door het ruime aanbod konden we zelf moeilijk kiezen. Door het advies van Elène hebben we een fantastisch huis geboekt voor onze familie. Geweldig advies en fijne communicatie. Bedankt!
Wat een geweldige ervaring met Gast in Toscane! Vanaf het eerste contact voelde het meteen persoonlijk, warm en professioneel. Je merkt echt dat hier met veel kennis en passie wordt gewerkt, en dat geeft direct vertrouwen.
We kwamen op de website van gastintoscane terecht wat er mooi en professioneel uitziet. Elène heeft ons goed geholpen en heeft een selectie vakantiehuizen gemaakt op basis van onze wensen wat super was.
Hele mooie vakantiehuizen met de echte Italiaanse sfeer. Fijne website en heel fijn contact. Je kunt echt kijken waar je zin in hebt. Helemaal privé of centraler gelegen met appartement. Aanrader!
