Regio Livorno · Vakantiehuis Toscane
Villa della Scogliera
- 7 gasten
- 4 slaapkamers
- 3 badkamers
- 200 m²
- Geweldige ligging
- Vriendelijke eigenaar
- Ruime tuin
Hoogtepunten volgens andere gasten
- geweldige ligging
- vriendelijke eigenaar
- ruime tuin
- prachtig uitzicht
Waarom wij hier van houden
- Directe toegang tot de rotsen langs de zee vanuit het privéperceel.
- Natuurlijk terras met barbecue en zeezicht, ideaal voor buiten dineren bij zonsondergang.
- Mogelijkheid tot het huren van een extra villa voor 10 personen naast het pand.
Beschrijving
Indeling
Wat heeft deze accommodatie te bieden?
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Parkeren
- Eigen zitplaats buiten
- Vaatwasser
- Wasmachine
- Verwarming
- Barbecue
- Parkeerplaats
Wat andere gasten vinden
★ 4,5/5 (4 beoordelingen)
Super mooi oud Italiaans landhuis. Huis en keuken zijn super uitgerust. In de royale, idyllische, schaduwrijke en goed uitgeruste tuin kun je perfect ontspannen. Ook zijn er buitendouches in de tuin, zodat je je direct na het zwemmen kunt afspoelen. Hoogtepunt is de directe toegang tot de zee (geen …
Het huis was geweldig, we hebben genoten van ons verblijf. Het was fantastisch dat er een hek om de hele tuin was, zodat we onze hond overal vrij konden laten lopen. En er was geen hoog gras, dus het was makkelijk om alle hondenpoep te vinden... :-) De dame die ons de sleutels gaf was erg aardig en …
We hebben het goed gehad. Toegang tot de zee alleen voor bekwame mensen, gezien de afdaling en de rotsen. Voor degenen die het kunnen is het fantastisch!
Prachtige locatie direct met zeezicht. De mogelijkheid om rustig te zwemmen en mooie zonsondergangen te zien. Het huis heeft alles wat je nodig hebt en is zeer goed uitgerust.
Waarom gasten boeken via ons
Toscane specialist sinds 2003 — Al meer dan 20 jaar helpen wij gasten bij het vinden van hun ideale vakantiehuis in Toscane.
Hoogwaardig aanbod — Gasten beoordelen ons aanbod met een 4,9/5 uit 4.100+ gastbeoordelingen.
Persoonlijk advies en contact — Dankzij persoonlijk advies, lokale tips en kennis van de regio helpen wij u graag bij uw zoektocht.
Goed om te weten
- Aanbetaling — Bij boeking voldoet u een aanbetaling. Het restant is uiterlijk 8 weken voor aankomst verschuldigd.
- Borgsom — De borgsom bedraagt €500. Deze wordt ter plaatse in contanten aan de eigenaar voldaan en na controle geretourneerd.
- Check-in — De check-in vindt plaats tussen 16:00 en 19:00 uur, tenzij anders overeengekomen met de eigenaar.
- Check-out — Vertrek vóór 10:00 uur op de dag van vertrek.
Waar u verblijft
Livorno, Livorno, Toscane, Italië
Luchthavens in de buurt
- Luchthaven Pisa (PSA) — 27 km, ±28m rijden
- Luchthaven Florence (FLR) — 78 km, ±1u 21m rijden
- Luchthaven Bologna (BLQ) — 141 km, ±2u 27m rijden
Veelgestelde vragen
Heb ik contact met de eigenaar?
Zeker! Zodra uw boeking definitief is, ontvangt u van ons een overzichtelijke voucher met alle praktische informatie, waaronder de contactgegevens van de eigenaar. Zo kunt u voor of tijdens uw verblijf altijd rechtstreeks contact opnemen.
Hoe kan ik betalen?
U betaalt veilig en eenvoudig via iDEAL of Bancontact. Bij uw boeking voldoet u een aanbetaling, zodat uw vakantie alvast verzekerd is. Het restbedrag is uiterlijk 8 weken voor aankomst verschuldigd — u ontvangt hiervoor ruim op tijd een vriendelijke herinnering per e-mail met een handige betaallink.
Hoe verloopt het inchecken?
De check-in verloopt persoonlijk en wordt verzorgd door de eigenaar of beheerder ter plaatse. De aankomsttijd ligt doorgaans tussen 16:00 en 19:00. Vooraf ontvangt u van ons een voucher met het exacte adres en alle contactgegevens, zodat alles soepel verloopt.
Elène van Zoest
Eigenaresse · Gast in Toscane
Al sinds mijn moeder in 2003 is gestart met Gast in Toscane heb ik deze mooiste regio van Italië goed leren kennen. Een woning bij ons boeken staat voor hoge standaarden, persoonlijk contact en ondersteuning tijdens uw verblijf.
We hebben geen massaal aanbod, maar een zorgvuldig geselecteerde collectie vakantiehuizen. Op die manier weet u zeker dat u zorgeloos een vakantiehuis in Toscane boekt.
Wat onze gasten zeggen
Elène stelde een mooie selectie voor ons samen aan de hand van onze wensen. Contact is altijd heel persoonlijk en wordt snel gereageerd, fijn!
Mooi bedrijf, top aanbod en goede communicatie. Mooi huis bij Florence gevonden voor ons gezin. Echt een aanrader.
Door het ruime aanbod konden we zelf moeilijk kiezen. Door het advies van Elène hebben we een fantastisch huis geboekt voor onze familie. Geweldig advies en fijne communicatie. Bedankt!
Wat een geweldige ervaring met Gast in Toscane! Vanaf het eerste contact voelde het meteen persoonlijk, warm en professioneel. Je merkt echt dat hier met veel kennis en passie wordt gewerkt, en dat geeft direct vertrouwen.
We kwamen op de website van gastintoscane terecht wat er mooi en professioneel uitziet. Elène heeft ons goed geholpen en heeft een selectie vakantiehuizen gemaakt op basis van onze wensen wat super was.
Hele mooie vakantiehuizen met de echte Italiaanse sfeer. Fijne website en heel fijn contact. Je kunt echt kijken waar je zin in hebt. Helemaal privé of centraler gelegen met appartement. Aanrader!
