
Regio Cortona · Vakantiehuis Toscane
Villa Portole Uno
- 6 gasten
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 145 m²
- Privé zwembad
- Airco
- Panoramisch uitzicht
- Horren
Hoogtepunten volgens andere gasten
- behulpzame eigenaar
- schoon en netjes
- prachtig uitzicht
- fijn zwembad
- prachtige locatie
Beschrijving
Indeling
Wat heeft deze accommodatie te bieden?
- Privé zwembad
- Airconditioning
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Parkeren
- Barbecue
- Italiaans koffiezetapparaat
- Vaatwasser
- Vriezer
- Koelkast
- Haardroger
- Verwarming
- Insecthorren
- Fornuis
- Zwembad
- Broodrooster
- Televisie
- Panoramisch uitzicht
- Wasmachine
- Babybedje
- Omheind terrein
- Nabij meer
- Parkeerplaats
- Uitzicht op heuvels
Wat andere gasten vinden
★ 5,0/5 (20 beoordelingen)
De locatie is prachtig en zeer rustig, op 10 minuten van Cortona. De gastvrouw was erg vriendelijk. Het huis is fantastisch en we hebben er heerlijk ontspannen tijd doorgebracht.
Ik heb Portole Uno bezocht voor een week in juni 2018. Zeer mooie omgeving. Het huis is ook goed. Drie slaap- en badkamers. Van binnen iets donker, maar alles werkt. Aangezien het huis 15 minuten boven Cortona ligt, was het ongeveer 5 graden kouder dan onderaan in de vallei. Lachende Anna (de andere…
Giarda was een briljante gastvrouw en dit was een prachtige plek om te verblijven. We vonden het helemaal geweldig!!
We hadden een wonderful tijd in de villa an genoten an een fijne prive vakantie in juli.
Een perfecte ervaring in de bergen. Adembenemend uitzicht, perfecte accommodatie, prachtig Toscaans huis, ruim en goed uitgerust, zeer geschikt voor families, parkeergelegenheid, heerlijk balkon, verwarming, airconditioning in de kamers, stenen open haard, volledig uitgeruste keuken (een paradijs vo…
Prachtig uitzicht. Mooi zwembad. Schoon. Goede kamers. Er moet nog een koelkast voor drankjes zijn. Wat er is, is niet groot genoeg voor eten en drinken voor 6 personen.
Zeer mooi huis en het huis is schoon!!!!!!!! De eigenaren, heel lieve mensen, behulpzaam en altijd bereikbaar
Villa Portole is de perfecte plek om je terug te trekken. Prachtig gerestaureerde Toscaanse boerderij met de meest spectaculaire uitzichten. De eigenaren zorgen voor een zeer warm welkom en niets is hen te veel moeite. Een mooie selectie plaatselijke gebakjes stond op de keukentafel bij onze aankoms…
Het huis ligt aan een bergpasweg met een prachtig uitzicht op het Lago Trasimeno. Het huis is erg schoon en de uitrusting is zeer goed.
De beste villa waar we tot nu toe verbleven hebben wat betreft service en faciliteiten. De eigenaren waren erg behulpzaam en de locatie was perfect.
Waarom gasten boeken via ons
Toscane specialist sinds 2003 — Al meer dan 20 jaar helpen wij gasten bij het vinden van hun ideale vakantiehuis in Toscane.
Hoogwaardig aanbod — Gasten beoordelen ons aanbod met een 4,9/5 uit 4.100+ gastbeoordelingen.
Persoonlijk advies en contact — Dankzij persoonlijk advies, lokale tips en kennis van de regio helpen wij u graag bij uw zoektocht.
Goed om te weten
- Aanbetaling — Bij boeking voldoet u een aanbetaling. Het restant is uiterlijk 8 weken voor aankomst verschuldigd.
- Borgsom — De borgsom bedraagt €500. Deze wordt ter plaatse in contanten aan de eigenaar voldaan en na controle geretourneerd.
- Check-in — De check-in vindt plaats tussen 16:00 en 19:00 uur, tenzij anders overeengekomen met de eigenaar.
- Check-out — Vertrek vóór 10:00 uur op de dag van vertrek.
- Zwembad — Het zwembad is seizoensgebonden en doorgaans geopend van mei tot en met oktober.
Waar u verblijft
Tornia, Cortona, Toscane, Italië
Luchthavens in de buurt
- Luchthaven Perugia (PEG) — 44 km, ±46m rijden
- Luchthaven Florence (FLR) — 88 km, ±1u 32m rijden
- Luchthaven Pisa (PSA) — 140 km, ±2u 26m rijden
Veelgestelde vragen
Heb ik contact met de eigenaar?
Zeker! Zodra uw boeking definitief is, ontvangt u van ons een overzichtelijke voucher met alle praktische informatie, waaronder de contactgegevens van de eigenaar. Zo kunt u voor of tijdens uw verblijf altijd rechtstreeks contact opnemen.
Hoe kan ik betalen?
U betaalt veilig en eenvoudig via iDEAL of Bancontact. Bij uw boeking voldoet u een aanbetaling, zodat uw vakantie alvast verzekerd is. Het restbedrag is uiterlijk 8 weken voor aankomst verschuldigd — u ontvangt hiervoor ruim op tijd een vriendelijke herinnering per e-mail met een handige betaallink.
Hoe verloopt het inchecken?
De check-in verloopt persoonlijk en wordt verzorgd door de eigenaar of beheerder ter plaatse. De aankomsttijd ligt doorgaans tussen 16:00 en 19:00. Vooraf ontvangt u van ons een voucher met het exacte adres en alle contactgegevens, zodat alles soepel verloopt.
Elène van Zoest
Eigenaresse · Gast in Toscane
Al sinds mijn moeder in 2003 is gestart met Gast in Toscane heb ik deze mooiste regio van Italië goed leren kennen. Een woning bij ons boeken staat voor hoge standaarden, persoonlijk contact en ondersteuning tijdens uw verblijf.
We hebben geen massaal aanbod, maar een zorgvuldig geselecteerde collectie vakantiehuizen. Op die manier weet u zeker dat u zorgeloos een vakantiehuis in Toscane boekt via ons.
Wat onze gasten zeggen
Elène stelde een mooie selectie voor ons samen aan de hand van onze wensen. Contact is altijd heel persoonlijk en wordt snel gereageerd, fijn!
Mooi bedrijf, top aanbod en goede communicatie. Mooi huis bij Florence gevonden voor ons gezin. Echt een aanrader.
Door het ruime aanbod konden we zelf moeilijk kiezen. Door het advies van Elène hebben we een fantastisch huis geboekt voor onze familie. Geweldig advies en fijne communicatie. Bedankt!
Wat een geweldige ervaring met Gast in Toscane! Vanaf het eerste contact voelde het meteen persoonlijk, warm en professioneel. Je merkt echt dat hier met veel kennis en passie wordt gewerkt, en dat geeft direct vertrouwen.
We kwamen op de website van gastintoscane terecht wat er mooi en professioneel uitziet. Elène heeft ons goed geholpen en heeft een selectie vakantiehuizen gemaakt op basis van onze wensen wat super was.
Hele mooie vakantiehuizen met de echte Italiaanse sfeer. Fijne website en heel fijn contact. Je kunt echt kijken waar je zin in hebt. Helemaal privé of centraler gelegen met appartement. Aanrader!